ZOSTAŃ PARTNEREM AKADEMII

CHCESZ NAM POMÓC - ZOSTAŃ PARTNEREM AKADEMII LUB WYBRANEJ GRUPY

Mogą Państwo powiększyć listę Partnerów Akademii poprzez okazaną określoną pomoc rzeczową, finansową lub osobową w zamian za reklamę lub inny umówiony sposób.

*  Pomoc finansowa,
      Wystarczy nawet symboliczna wpłata na konto naszego klubu. Nie liczy się kwota, liczy się fakt, że popierasz naszą inicjatywę. Wszelkie niezbędne dane klubowe znajdziesz u:

Odliczysz darowiznę od podatku.

konto Akademii to: 26 91761019 2002 0017 2358 0001

* Pomoc rzeczowa,
      W tej formie możesz przeznaczyć wszelkie rzeczy jakie uważasz, że mogą stać się przydatne naszej Akademii. Mogą to być np. przedmioty które klub wykorzysta do prowadzenia zajęć (w szczególności piłki które nasi zawodnicy szczególnie eksploatują :), stroje piłkarskie, słodycze, woda mineralna itp.
      Jeżeli chcesz nam pomóc w ten sposób skontaktuj się z nami.

* Pomoc merytoryczna,
      Jeżeli chcesz podzielić się doświadczeniem, masz do zaoferowania cenne informacje na temat prowadzenia klubu, zasad sponsoringu, wiedzy pedagogicznej lub psychologicznej, a także każde inne informacje jakie uważasz, że mogą nam się przydać skontaktuj się z skontaktuj się z nami.
Chcesz się zaangażować w funkcjonowanie Akademii i pomoc osobową skontaktuj się z Koordynatorem Akademii.

* Okresowa pomoc jako Partner Wspierający w zakresie jednego lub kilku z powyższych punktów,
      Jeżeli jesteś zdecydowany, na udzielanie okresowej pomocy naszej Akademii  skontaktuj się z nami. Deklarując nam wolę okresowej pomocy w zakresie finansowym, rzeczowym lub merytorycznym staniesz się Partnerem Wspierającym naszego klubu, a twoje dane osobowe lub dane Firmy będą znajdowały się na liście Osób Współpracujących z klubem i wszelkich materiałach związanych z Akademią.

* Okresowa pomoc na podstawie Umowy Sponsorskiej,
      Na podstawie Umowy Sponsorskiej Akademia zobowiązuje się do przeprowadzania działań reklamowych i promocyjnych na rzecz Sponsora na zasadach określonych w Umowie Sponsorskiej.
      Przedmiotem działań na czas obowiązywania Umowy Sponsorskiej może być umieszczenie logo firmy na strojach piłkarskich Zawodników, zamieszczanie logo firmy na plakatach, folderach, ulotkach klubowych, stronie internetowej lub podkreślanie w środkach masowego przekazu o Sponsorze wspierającym Akademię. Chcesz zostać Sponsorem -  skontaktuj się z nami.

Wszelkich informacji udzieli zarząd Akademii:

PREZES AKADEMII ZIOMKI

DAWID PAWLIK

TELEFON: 504 730 165

MAIL: 222dawid@op.pl

V-C PREZES AKADEMII ZIOMKI

MACIEJ BARAN

TELEFON: 783 974 319

MAIL: maciej.baran@poczta.onet.pl

SEKRETARZ AKADEMII ZIOMKI

MARCIN SIKORA

TELEFON: 505 156 613

MAIL: marsel77@wp.pl

* Za ewentualną pomoc dziękują młodzi zawodnicy, trenerzy i rodzice !!!

Dane Akademii to:

Akademia Piłkarska ZIOMKI Rzeszów 35-605 Rzeszów ul. Zimowit 48/1