Logowanie

Aktualności

SUKCESY NASZYCH ZAWODNIKÓW NA TURNIEJU "O PUCHAR TYMABARKU"

• autor: admin, 2014-04-17 13:33

W tegorocznej edycji "Pucharu Tymbarku" wystąpili również chłopcy na co dzień trenujący w naszej Akademii.  Więcej informacji w rozwinięciu.

W kategorii U10 reprezentowali  drużynę UKS 6 Rzeszów i po wygraniu eliminacji rzeszowskich, zakwalifikowali się do turnieju wojewódzkiego. W nim również nie mieli sobie równych i wygrali cały turniej w naszym województwie.  W finale wygrali z drużyną z Dębicy 3:0. Dodatkowo najlepszym zawodnikiem finału wojewódzkiego został Michał Musik trenujący w roczniku 2004. W nagrodę zawodnicy pojadą na finały ogólnopolskie, które odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Oto skład zwycięskiej drużyny:

W eliminacjach rzeszowskich -
Michał Musik, Jakub Korbecki,Seweryn Zając, Oskar Pietryka, Aleksander Giża, Michał Zieliński, Piotr Piliński,Bartosz Surówka.

W zawodach wojewódzkich drużyna uzupełniona została o zawodników którzy na co dzień występują w drużynie Stali Rzeszów: ( Radosław Dąbrowski, Dominik Mróz, Kacper Paśko, Maksymilian Dżugan ).

Trener drużyny: Maciej Dziwisz.

W kategorii U12 nasi zawodnicy występowali w drużynie SP nr 12 Rzeszów. Również jak ich młodsi koledzy  w eliminacjach rzeszowskich byli bezkonkurencyjni wygrywając wszystkie mecze. W finale wojewódzkim zaprezentowali się bardzo dobrze dochodząc do finału, w którym ulegli drużynie UKS 6 Jasło 2:4.

Poniżej skład drużyny:

W eliminacjach rzeszowskich -  Michał Hałucha, Bartłomiej Korbecki, Norbert Tekielak, Kamil MIarecki, Filip Bernadzik, Jakub Panek, Krzysztof Nowak (wszyscy zawodnicy trenują w naszej Akademii), Seweryn Kłoskowicz.

W zawodach wojewódzkich drużyna uzupełniona została trzema zawodnikami rocznika 2002 z naszej Akademii: Fili Kłęk, Kacper Nowak, Mieszko Starzak a także dwoma zawodnikami na co dzień trenującymi w Stali Rzeszów (Łukasz Świder i Przemysław Zieliński).

Trener: Maciej Baran

W finale wojewódzkim wystąpiło również trzech zawodników rocznika 2002 reprezentujących szkołę podstawową z Głogowa Małopolskiego. (Lucjan Klisiewicz, Łukasz Reguła i Wiktor Kościow). W wyniku losowania trafili w ćwierćfinale na SP 12 Rzeszów i nieznacznie przegrali ze swoimi kolegami z Ziomków 2:3.

Gratulujemy chłopcom bardzo dobrej gry w obu rocznikach a zawodnikom z kategorii U10 życzymy powodzenia na finale ogólnopolskim w Warszawie.