Euronadzieje Gdańsk

• autor: admin, 2014-05-28 08:34

W dniach 23-25.05.14 rocznik trenera Maćka Barana rozegrał turniej w Gdańsku. Oprócz bardzo cennych doświadczeń zawodnicy mogli zmierzyć się z najlepszymi szkółkami w Polsce. Wyniki turnieju w rozwinięciu newsa.

Wyniki grupowe:

AP Ziomki Rzeszów - Lechia Gdańsk 1:1 (karne 0:2) (B. Korbecki)

AP Ziomki Rzeszów - Śląsk Wrocław 4:1 (B.Korbecki x3, L. Klisiewicz)

AP Ziomki Rzeszów - Znicz Pruszków 2:3 (L. Klisiewicz, I. Tarała)

Ćwierćfinał

AP Ziomki - Arka Gdynia 0-3

Miejsca 5-8

AP Ziomki - Semp Warszawa 0:0 (karne 1:3)

Miejsce 7

AP Ziomki Rzeszów - Bałtyk Gdynia 7:2 (B. Korbecki x2, I. Tarał x2, L. Klisiewicz, D. Płonka, M. Starzak)

,,Poziom sportowy turnieju bardzo wysoki za wyjątkiem jednej drużyny. Wszystkie pozostałe drużyny mogły ze sobą wygrać jak i przegrać. Zajmujemy 7 miejsce ale myślę że w niektórych meczach zagraliśmy bardzo dobre zawody. Widać, że nie dzieli nas aż tak duża różnica z najlepszymi drużynami w Polsce. Dosyć dziwny regulamin spowodował to, że zajęliśmy czwarte miejsce w grupie i trafiliśmy w ćwierćfinale na triumfatora całego turnieju. Bardzo dużo wniosków z turnieju do wyciągnięcia. Mecze są nagrane więc na analizę przyjdzie czas. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam pojechać na ten turniej i zagrać z czołówką Polski w roczniku 2002. Nasz zawodnik Bartłomiej Korbecki pokazał po raz kolejny wysokie umiejętności i został królem strzelców całego turnieju. Gratulację dla niego i całej drużyny bo bez niej by tyle bramek nie nastrzelał'' - trener Maciek Baran.