RELACJA Z OBOZU ZIOMKI SUMMER CAMP 2014 r. - dzień 3

• autor: marsel77, 2014-07-28 23:40

RELACJA Z OBOZU ZIOMKI SUMMER CAMP 2014 r. - dzień 3

Dzień – 3

Poniedziałek – godzina 7:00, rozbrzmiewają się po pokojach budziki naszych Ziomków. Wyruszyli oni kilka chwil później na poranny rozruch, który odbył się na sztucznym boisku przy hotelu. Pomimo tak wczesnej pory, każdemu dopisywał dobry humor. Po kilku ćwiczeniach zawodnikom zostało parę chwil na szybkie przemycie się i wspólnie udaliśmy się na śniadanie. Jak co dzień o godzinie 9:15,  podjechały pod hotel busy, które przetransportowały nas na stadion, gdzie odbyły się treningi dla wszystkich grup. Podczas odprawy przed-treningowej, każdy zawodnik wyposażony został w wodę, aby na bieżąco uzupełniać płyny. Podczas zajęć, wszystkie Ziomki sumiennie wykonywali polecenia trenerów, którzy w pocie czoła dbali o bezpieczeństwo każdego z obozowiczów. Po zajęciach na stadionie wszyscy wróciliśmy do hotelu na obiad, po którym tradycyjnie zarządzono czas odpoczynku. Około godziny godziny 14:30, chłopcy poszli na basen, a następnie o 16:00 wyjechaliśmy na drugi trening w tym dniu. Na stadionie rozegrane zostały mecze kontrolne, pomiędzy rocznikami 2006 i 2005. Po treningu – powrót do hotelu na kolację. Podano nam spaghetti z sosem bolońskim, które w ekspresowym tempie znikało z talerzy Ziomków. Po kolacji, udaliśmy się do swoich pokojów i trenerzy zarządzili czas wolny aż do ciszy nocnej. O 21:30, chłopcy uśmiechnięci położyli się do spania, aby zregenerować energię potrzebną na kolejne dni obozu.

Aktualizacja zdjęć: TUTAJ

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.