RELACJA Z OBOZU ZIOMKI SUMMER CAMP 2014 r. - dzień 4

• autor: Admin, 2014-07-30 08:50

Relacja z obozu ZIOMKI SUMMER CAMP 2014 - Dzień 4

Dzień 4

Po porannym rozruchu i śniadaniu, odbyliśmy treningi na stadionie.  Po powrocie na obiad podano nam zupę pomidorową, nuggetsy z sosem czosnkowym, frytki i zestawy surówek. Wszyscy ze smakiem zjedli swoje posiłki.  Po biedzie chłopcy mogli zagrać w piłkarzyki lub bilard. Została również udzielona 45 minutowa dyspensa na napoje słodkie,  łakocie lub lody (maksymalnie 2 rzeczy). Wszyscy zadowoleni wrócili z „zakupami” do pokojów. Po odpoczynku, wybraliśmy się na basen.
O godzinie 15:30 zaczęliśmy się przygotowywać do 2 treningu.  Grupa 15 osób wybrana przez Trenera Mirka, wyruszyła w tym czasie na sparing z miejscową drużyną, który zakończył się wygraną zespołu Ziomków. Roczniki 2006 i 2004, po godzinie treningu również rozegrały mecz sparingowy pomiędzy sobą. Po powrocie z treningów wybraliśmy się na kolacje. Wchodząc do środka jadalni, wszystkie Ziomki przecierały oczy ze zdumienia. Na kolację podano pizze, a każdy ziomek oprócz herbaty dostał kubeczek coca-coli. Oczywiście nie zapomniano o deserze – naleśniki ze słodkim serem.  Po kolacji w ramach czasu wolnego rozgrywane były mecze „czwórek” na sztucznym boisku przy hotelu. O godzinie 21:30 zarządzono ciszę nocną. Po tak wyczerpującym dniu nikt nie miał problemu aby szybko zasnąć.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.