RELACJA Z OBOZU ZIOMKI SUMMER CAMP 2014 r. - dzień 5

• autor: Admin, 2014-07-31 17:10

RELACJA Z OBOZU ZIOMKI SUMMER CAMP 2014 - DZIEŃ 5

Dzień 5

Jak co dzień, poranek rozpoczynamy porannym rozruchem.  Po śniadaniu grupa rocznikowa 2005 wyruszyła na wycieczkę natomiast roczniki 2004 oraz 2006 odbyły swoje treningi na stadionie.  W planach była m.in. wizyta w parku linowym oraz zjazd torem saneczkowym. Wszystkie Ziomki przed wejściem na trasę linową, zostali przeszkoleni w zakresie używania sprzętu wspinaczkowego. O ich bezpieczeństwo na trasie dbali trenerzy oraz instruktorzy. Wszyscy w wielkim skupieniu pokonywali trasę dostosowaną wymaganiami do wieku naszych zawodników. Po wizycie w parku linowym, poszliśmy na tor saneczkowy, gdzie każdy spróbował swoich sił na specjalnie przygotowanym zjeździe. Udział w tym wydarzeniu wzięli również trenerzy, którzy próbowali „wykręcić” lepsze czasy od swoich podopiecznych. Czy to się udało, to na wieki pozostanie tajemnicą Akademii J. Po saneczkach pora na lody! Przeszliśmy grupą do niedaleko oddalonej od toru budki, gdzie każdy mógł spróbować najbardziej wymyślnych i nietypowych smaków takich jak np. ciasteczkowy, bajkowy, tęczowy itp. Następnie Ziomki zakupili parę pamiątek dla swoich rodziców. Koło godziny 14:00 wróciliśmy do hotelu, gdzie czekał na nas obiad. Po obiedzie zarządzono chwilę odpoczynku po czym wybraliśmy się na popołudniowy trening, na którym roczniki 2004 oraz 2006 rozegrały ze sobą mecz kontrolny. Po powrocie, grupa „wycieczkowa” zaliczyła jeszcze basen, a następnie zjedliśmy kolacje. Po kolacji, zostało zarządzone zebranie trenerów, na którym padła decyzja, że ze względu na mecz eliminacji LM, w którym występowała drużyna Legii Warszawa, cisza nocna zacznie się nieco później. Na korytarzu hotelu słychać było każdy gol polskiej drużyny J, który celebrowały Ziomki. Po meczu wszyscy w dobrych humorach położyli się spać.

Aktualizacja zdjęć: TUTAJ

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.